Exkluzivní prodej dvou propojených bezbariérových činžovních domů s bohatou historií u kolonády v samotném centru města Karlovy Vary. V obou domech proběhla rozsáhlá rekonstrukce a nástavba s dokončenou kolaudací v roce 2013. Dům s č.p. 500 je 4 patrový s výtahem a vstupem přímo z hlavní ulice. V přízemí (1 NP) a v -1PP se nachází komerční prostory o velikosti 121,9 m2, jejichž součástí je WC v 1NP i v -1PP. Dům s č.p. 2062 je 4 patrový taktéž s bezbariérovým vstupem přímo z ulice. V přízemí komerční prostory s dvěma balkony a WC o celkové ploše 54,3 m2. Oba nebytové prostory jsou po kompletní rekonstrukci (kvalitní dřevěná podlaha, kamerový systém). Při přestavbě domů vzniklo v 1.–5.patře celkem 12 bytových jednotek (8 x 1+kk s balkonem s průměrnou užitnou plochou 32,35 m2 a 4 x 2+kk s balkonem s průměrnou užitnou plochou 64,96 m2). Byty v 1.patře jsou kompletně dokončené bez vybavení a kuchyňské linky, možno ihned nastěhovat. Byty ve 2. – 5.patře jsou nedokončené, zbývá dodělat podlahy, výmalby a koupelny dle požadavků zájemce. Ke všem bytům je bezbariérový přístup, k dispozici je nový výtah. Velmi světlé slunné byty s výhledem na klidnou ulici v těsné blízkosti kolonády. Domy jsou historicky spojené s pobytem krále Karla IV., který je často navštěvoval. Mají zachované výjimečné historické prvky stavby, které jsou v novostavbě zvýrazněny a zvyšují atraktivitu designu domů. V designu domu najdete také rukopis Bořka Šípka. Ve sklepení domů je dokonce velkým kamenem uzavřeno vřídlo pramenu, které je možné oživit. V.I.P. adresa v Karlových Varech jistě pomůže velmi dobře prezentovat jak sídlo firmy, tak i bydlení a ubytování v lázeňském městě. Na své si přijdou milovníci hudby, kultury a golfu. Karlovy Vary jsou krajským městem s kompletní občanskou vybaveností a mezinárodním letištěm, patří k největším lázeňským městům v Evropě a vyznačují se atraktivními mezinárodními kulturními akcemi. Číslo zakázky: 78142 Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78142.

Cena neuvedena

Představujeme Vám nový standard a vyšší úroveň současného bydlení. Nabízíme prodej atriového rodinného domu 5 + kk (160 m2 užitné plochy) plus 2 garáž. Dům je dvoupodlažní a poskytne komfort a pohodlí pro Vaše spokojené bydlení. V přízemí naleznete společenský pokoj s prostorem pro kuchyň a jídelnu, s dostatečným zázemím (zádveří, pracovna, hobby), terasou a garáží pro 2 osobní automobily. V prvním patře naleznete ložnici s velkou šatnou a 2 pokoje včetně velké koupelny a WC. Dům je na nejvyšší technologické úrovni s extrémně nízkými koeficienty tepelných ztrát a inteligentním řízením spotřeby energií. Místo je klidné a slunné (jihozápadní svah v Plzni – Radčicích). Benefitem tohoto krásného místa je občanská obslužnost na dosah (obecní úřad, školka, škola, pošta, knihovna, lékařská ordinace, potraviny, restaurace). Dům je moderní, nápaditý a především s uceleným konceptem zástavby. Střecha je plochá, ploty pevné a neprůhledné, čímž zajistí maximální soukromí a lze osadit prostor domu zelení. V současné době je dům téměř dokončen. Řešení domu lze přizpůsobit vlastním požadavků klientů s možností vlastní dostavby nebo dostavby současného partnera v celkové hodnotě dle požadavků za CZK 250.000,- (není zahrnuto v ceně). Jedná se o developerský projekt, špičkově navržený s důrazem na kvalitu stavby domu s garancí kompletního a příjemného bydlení pro Vaši rodinu, které zajistí klid a soukromí nedaleko centra města Plzeň (5 min. autem). Nově je možné do rodinného atriového domu vybudovat výtah (není zahnuto v ceně). Dům je v současné době ve výstavbě, předání domu lze očekávat 8/2019. Okolí láká k aktivnímu odpočinku (cykloturistika, pěší turistika) v okolí řeky Mže a kopce Sylván, ze kterého je unikátní výhled na město Plzeň.Poblíž této zcela výjimečné rodinné zástavby je sportovní areál s tenisovými kurty, fotbalovým a dětským hřištěm, zoologická a botanická zahrada a zámeček s uměleckou školou. Pro více informací kontaktujte makléře, č.z.: 78216. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78216.

8 650 000

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o velikosti 40 m2, které jsou v současné době ve fázi dodělání. Výhodnou pro vás je, že je možné uspořádání WC, kuchyňky a dalších prvků v interiéru pro vás na míru, dle potřeb vaší firmy - společnosti, ještě před dokončením. Jedná se o jednu místnost jejíchž součástí bude WC a kuchyňská linka. Prostor má hlavní vchod a 2 okna přímo z ulice. Před provozovnou je jedno parkovací místo. Pozici kanceláře, obchodu, skladu, showroomu apod. je vhodné využít i pro reklamu a marketing - ulice je frekventovaná a projede zde mnoho potenciálních zákazníků. Prostory jsou pro Vás možné od ledna 2019. Vytápění dálkově - plyn, elektrika, voda dle spotřeby na provozovnu, náklady celkem cca CZK 3.500,-. Pronájem prostor CZK 8.000,-/měsíc bez záloh na energie. Kauce: 2 x nájem. Rezervace: CZK 8.000,- + 21% DPH. Pro více informací kontaktujte makléře, č.z.: 80009. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80009.

6 000

Exkluzivně nabízíme prodej komerčních prostor o celkové rozloze 660 m2 nacházejících se v centru města Hluboká nad Vltavou na hlavní třídě. Prostory se nachází v 1. podlaží (v přízemí) bytového patrového domu, jsou rozsáhlé a ve velice dobrém stavu. Prostor je variabilní, a tak se může reálně přiblížit vašim podnikatelským představám. V současné době jsou prostory využity jako kanceláře a sklad. Vstup je bezbariérový, ideální využití prostor je jako sídlo firmy, obchod (výlohy na hlavní třídu – lze výhodně marketingově využít), prodejny, kanceláře, restaurace (kavárna, bistro, jídelna, apod.), dále jsou vhodné k rekonstrukci na bytové jednotky nebo za účelem relaxace a uskutečnění další specifických podnikatelských záměrů. Součástí prostor je také 2x WC zázemí, zázemí pro restauraci, dále pak výtah a rampa ze zadní strany domu. Detailně Vám prostory přiblíží půdorysy v nabídce. Parkování je možné před domem na hlavní třídě. Město Hluboká nad Vltavou je atraktivní destinací vyhledávanou nejen turisty, ale i zde sídlí mnoho významných firem - vzdálenost do Č. Budějovic je cca 10 min autem. Veškerá občanská obslužnost na dosah (1 min. pěší chůze: pošta, obchody, městský úřad, bankomat, škola, školka, MHD, vlak, apod.). Volné IHNED. Pro více informací kontaktujte makléře. Výhodné financování zajistíme. Splňte si svůj podnikatelský sen právě teď a tady. Číslo zakázky: 81766. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81766.

25 000 000

Nabízíme k prodeji obchodní dům s dlouholetou tradicí, který je v současné době z 70% pronajatý a generuje jistý měsíční příjem. Dům je vhodnou dlouhodobou investicí. Jedná se o 3NP obchodní dům, kde v -1 NP nalezneme prostory pro Českou Poštu a diskotéku, dále v 1 NP nalezneme další obchody v pronájmu (smíšené zboží, hodinář, oděvy apod.). Ve 2NP nalezneme 10 pokojů a kanceláře a ve 3 NP nalezneme dalších 7 pokojů a kanceláře. Budová má dostatek prostor k další rekonstrukci vhodné především k ubytování. Dále jsou k dispozici místnosti k pronájmu pro kanceláře, manikúru, pedikúru a další služby (v současné době využívané majitelem). Potenciál měsíčního obratu se tímto zvyšuje. Ostatní pozemky vázané k budově mají cca 2424 m2. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81767.

15 450 000

Nabízíme prodej hrubé stavby rodinného domu na vašem vlastním pozemku. Dispozice domu 5+KK s užitnou plochou 120 m2. V přízemí se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyní a koupelna s WC a sprchovým koutem. V prvním patře domu se nachází 3 pokoje a koupelna s WC a s vanou. Více pro představu na vizualizaci a v půdorysu domu. Rodinný dům předáme v provedení hrubé stavby = postavený dům (přízemí, podkroví) bez střešní krytiny, tzn. včetně střešní fólie a střešních latí. Střecha je připravena pokládce střešní krytiny. Dům je bez oken - pouze okenní otvory. V ceně domu není základová deska. Dům je po dokončení nízkoenergetickou stavbou B. Hrubou stavbu prodává a provádí certifikovaná firma, která se stavbou dřevostaveb zabývá více než 15 let. Veškeré další informace a podrobnosti o realizaci stavby domu vám upřesníme s majitelem firmy. Konzultace možná kdykoli. Realizaci lze předpokládat do 3 měsíců, momentálně máme jeden dům na skladě. Stavební povolení si vyřizuje zákazník sám na vlastní náklady. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N82144.

1 200 000

Nabízíme exkluzivně prodej multifunkčního komerčního domu nacházejícího se na V.I.P. adrese v centru města Písek, Havlíčkovo náměstí. Dům nabízí ve 3 podlažích komerční prostory k pronájmu. V současné době je z části pronajatý a generuje pravidelný měsíční zisk. Dům byl vystavěn v 80. letech, stav je dobrý, ihned provozu schopný v hodný na pronájem komerčních prostor. Každé podlaží má rozlohu cca 286 m2 (užitná plocha celkem 650 m2), dominuje mu společné sociální zařízení a schodiště. Dům je zděný, má betonové stropy, členitý sedlový krov s taškami (výměna střešní krytiny v roce 2007) a žulové schodiště. Dveře, okna a výkladní skříně jsou dřevěné. Vytápění centrální plynový kotel (2017). Celkové náklady na provoz domu jsou CZK 300 000,- ročně. Dům má investiční potenciál na dlouhodobý pronájem komerčních prostor nebo pro vlastní sídlo firmy (právní kancelář, realitní kancelář, cestovní kancelář, developerská společnost, gastro provoz, polyfunkční obchodní dům, apod.). Podkroví je příjemné s dostatkem denního světla. Zde se nabízí také rekonstrukce na služební byty. Doporučuji osobní prohlídku, která Vám poskytne více informací. Atraktivita místa domu je pro jakýkoli záměr výhodou. Město Písek je vhodné k podnikání v mnoha směrech, žije kulturně i historicky a má co nabídnout (kompletní občanská vybavenost). Zajistíme výhodné financování. Pro více informací nás kontaktujte pod číslem zakázky 82464. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N82464.

Cena neuvedena

Nabízíme pronájem skladovací haly v lokalitě Hosín (areál letiště), České Budějovice o ploše 200 m2. Jedná se halu vhodně a prakticky postavenou před 5 lety. Hala je plechová, má betonovou podlahu, vytápěné zázemí a je velmi dobře osvětlená zářivkami. Přístup umožňují 2 vrata (šíře 12 a 9 metrů, výška obou 4,3 m). Užitná výška haly je 4,5 m. Je zde možné využívat půdní prostor (120 m2 plocha, 1,8 m světlá výška), jako úložný prostor lehkých věcí. Součástí haly je sociální zařízení (WC, kuchyňka). U haly je parkovací stání pro 8 osobních automobilů. Hala je moderně zabezpečena včetně požární ochrany. K hale vede příjezdová cesta (do 6 tun). Hala je vhodná pro skladování, ne pro výrobu. Halu je možné pronajmou z části (cca 200 m2) za cenu CZK 15.000,- + energie + DPH/měsíčně. Zálohy na vodu CZK 600,-/měsíčně a elektřinu CZK 1000,-/měsíčně dle využití haly. Navíc možný pronájem půdního prostoru (120 m2) pro skladování lehkých věcí za CZK 2.500,- + DPH/měsíčně a kanceláře (12 m2) za CZK 2.500,-+ DPH/měsíčně na víc. V areálu letiště se nachází restaurace se sezónním provozem (jaro, podzim), kam je možné chodit na obědy. Hala je k dispozici ihned. Pro více informací mne kontaktujte pod číslem zakázky 83711. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N83711.

15 000

Prodej řadového domu ve vyhledávané lokalitě Dobrá Voda, České Budějovice. Celková plocha pozemku 213 m², zastavěná plocha domu cca 130 m², užitná plocha domu cca 75 m². Dispozičně se jedná o velikost 3+kk. V současné době prošel dům rekonstrukcí střechy, zateplením, výměnou oken, byl vymalován, bylo položeno podlahové topení a dlažba. Kompletně dokončená je i koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC, příprava na pračku). Součástí domu není kuchyňská linka. Dům je objekt určený pro bydlení i s komerčním využitím . Dům má předzahrádku a malý dvorek se skálou, který poskytne soukromí pro odpočinek. Nemovitost je připojena na vodovod, obecní kanalizaci, elektřinu a plyn. V těsné blízkosti veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, restaurace, MHD, pošta). Pro více informací uvádějte, č. zakázky: 84308. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84308.

3 750 000

Nabízíme k prodeji rodinný nízkoenergetický přízemní dům o dispozici 4+kk a velikosti 100 m2 užitné plochy. Jedná se dřevostavbu, která je v současné době ve výstavbě. Termín předání domu 4/2021. Vstup do domu je zádveřím s přímým vstupem do srdce domu, obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem, ze kterého je dále vstup na terasu domu s výhledem do zahrady. Z obývacího pokoje dále vstoupíme do chodby se vstupy do koupelny a 2 pokojů - ložnic. Ložnice mají velká francouzská okna a vstup na terasu domu. Koupelna je prostorná se sprchou a oknem (denní světlo - větrání). Dům má charakteristické vlastnosti prosvětlené dřevostavby, stojí na pilotech, má podlahové vytápění v celém půdorysu domu (elektrokotel). Energetická třída B. Dům je kvalitní, oproti nabídce konkurenčních firem má několik výrazných prvků (kvalitní obklady, dlažba, 3 skla s dekorem z obou stran, obložkové dveře kvalitní značky v dekoru, laminátová podlaha v imitaci dřeva, elektro kotel PROTHERM, hliníkové parapety v barvě bronzového dekoru). Rodinný dům se předává zkolaudovaný včetně podlah, dveří, sanity a WC. V ceně domu je dále modřínová terasa, 2 parkovací stání včetně přístřešku, krytý vstup do domu. Cena domu nezahrnuje kuchyni včetně spotřebičů, svítidla a nábytek. Před dokončením stavby je možné si zvolit barvu fasády, variantu střechové krytiny (v ceně plechová krytina ve vzoru tašky, barva šedá). Dům se staví na vrutech (systém SIPS), do domu se tak nedostane žádná vlhkost, jak je tomu u klasické základové desky. Destinace je vhodná jak pro letní dovolenou (příroda České Kanady, cykloturistika, pěší turistika, houbaření), tak pro celoroční bydlení. Občanská obslužnost přímo ve městě Kunžak (školka, škola, pošta, obchody, autobus), Jindřichův Hradec 15 min. autem. Pro více informací kontaktujte makléře. Výhodné financování zajistíme. Číslo zakázky: 84739. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84739.

4 621 000

Nabízíme pronájem skladovací haly v lokalitě Hosín (areál letiště), České Budějovice o ploše 100 m2. Jedná se halu vhodně a prakticky postavenou před 5 lety. Hala je plechová, má betonovou podlahu, vytápěné zázemí a je velmi dobře osvětlená zářivkami. Přístup umožňují 2 vrata (šíře 12 a 9 metrů, výška obou 4,3 m). Užitná výška haly je 4,5 m. Je zde možné využívat půdní prostor (120 m2 plocha, 1,8 m světlá výška), jako úložný prostor lehkých věcí. Součástí haly je sociální zařízení (WC, kuchyňka). U haly je parkovací stání pro 8 osobních automobilů. Hala je moderně zabezpečena včetně požární ochrany. K hale vede příjezdová cesta (do 6 tun). Hala je vhodná pro skladování, ne pro výrobu. Halu je možné pronajmou z části (cca 100 m2) za cenu CZK 7.500,- + energie + DPH/měsíčně. Zálohy na vodu CZK 600,-/měsíčně a elektřinu CZK 1000,-/měsíčně dle využití haly. Navíc možný pronájem půdního prostoru (120 m2) pro skladování lehkých věcí za CZK 2.500,- + DPH/měsíčně a kanceláře (12 m2) za CZK 2.500,-+ DPH/měsíčně na víc. V areálu letiště se nachází restaurace se sezónním provozem (jaro, podzim), kam je možné chodit na obědy. Hala je k dispozici ihned. Pro více informací mne kontaktujte pod číslem zakázky 84959. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84959.

7 500

Nabízíme k prodeji 6 novostaveb řadových rodinných domů z 18 v atraktivní lokalitě pro bydlení Srubec (Na Štětkách). Projekt představuje moderní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady, dostatek místa pro celou rodinu a lokalitu s výhledem do krajiny, přitom ale snadno dostupnou do centra Českých Budějovic. Domy jsou dvoupodlažní o dispozici 5 KK (140 m2 užitná plocha), součástí domu je vlastní zahrada, terasa a 2 krytá parkovací stání. Přízemí domu dominuje velký obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu do zahrady. V přízemí se dále nachází vstupní hala se zádveřím, sklad s vchodem na parkovací stání. V patře domu jsou 3 ložnice, pracovna, prostorná hala s možností umístění vestavěných skříní a koupelna s vanou, sprchou a WC. Koupelna má vlastní okno. Poskytne tak dostatek denního světla a možnost přímého větrání. Domy jsou vytápěné tepelnými čerpadly (vzduch, voda), mají trojskla okna. Před domem jsou 2 krytá parkovací stání se vstupem jak do domu, tak do skladu. Místo poskytne komfortní bydlení, dostatek klidu a soukromí pro pohodlný život. Lokalita Srubec a blízké okolí má všechny služby pro občanskou obslužnost (škola, mateřská škola, MHD, lékař, potraviny, pošta, apod.). Nově se nachází asi 200 m od domů točna autobusu MHD a pro děti zde bude dětské venkovní hřiště. Centrum města České Budějovice je na dosah (10 min. autem). V současné době nabízíme v prodeji I. etapu projektu, tzn. 8 (1–8) řadových domů v cenách od CZK 6.950.000,-. Domy se budou prodávat zkolaudované, předpokládaný termín dokončení je 6/2021. Zajistíme pro Vás v rámci projektu výhodné financování za aktuálně dobrých podmínek. V případě zájmu o informace a rezervaci kontaktujte makléře pod číslem zakázky: 85277. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85277.

6 950 000

Nabízíme k prodeji 2 bytové jednotky (5+kk, užitná plocha 125 m2) v rodinném domě v oblíbené lokalitě pro bydlení Srubec (U Pilota), České Budějovice. Byty jsou řešeny jako dvojdomek, vždy tvoří celek přesto, že jsou každý samostatnou bytovou jednotkou s vlastní zahradou a se dvěma parkovacími místy. Patrový (dvoupodlažní) dům o dvou bytových jednotkách nabízí klidné místo s výjimečným výhledem. Půdorys a dispozice bytu poskytne dostatek místa a soukromí pro celou rodinu. V přízemí naleznete vstupní halu se zádveřím, ložnici - pokoj, WC se sprchou a srdce domu - prostorný obývací pokoj se vstupem na letní terasu. V obývacím pokoji bude připravena elektřina a odpady na kuchyni. Schodištěm s plovoucí podlahou ve standardu se dostanete do prvního patra domu, kde naleznete 3 prostorné pokoje, šatnu v zázemí ložnice, koupelnu s vanou a technickou místnost. Výhodou koupelny je vlastní okno, které poskytne dostatek denního světla a možnost přirozeného větrání. Byty budou předány v 12/2021 včetně dokončeného interiéru (podlahy, dveře, zárubně, sanita, koupelna, WC, zásuvky a vše kompletně vymalované) bez svítidel, nábytku a kuchyně. V ceně domu bude v rámci exteriéru připraveno parkovací stání pro 2 automobily, 2 nezámrzné kohouty ke každému bytu, zpevněná plocha - terasa bez pergoly a zeď mezi jednotlivými terasami. V ceně domu není oplocení. V bytech bude instalováno podlahové vytápění, jako zdroj tepla slouží plynový kotel, který je v ceně bytu. Lokalita Srubec poskytne veškerou potřebnou občanskou vybavenost (škola, školka, doktor, pošta, obchod, MHD, apod.), dále představuje strategicky výhodnou pozici v rámci města České Budějovice (10 min. autem do centra) a navíc nabízí bydlení poblíž přírody pro váš aktivní odpočinek. V případě zájmu o toto výjimečné místo pro bydlení mne kontaktuje pod číslem zakázky: 85514. V rámci prodeje zajistíme pro Vás výhodné financování. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85514.

6 995 000

Nabízíme prodej družstevního bytu 3+1 (69 m2). Byt se nachází v 5.patře panelového bytového domu, v klidné a příjemné lokalitě Vodňanské ulice v Týně nad Vltavou. Byt je v dobrém stavu, vyklizený a ihned k dispozici. Z předsíně bytu vejdete do obývacího pokoje(18,39 m2) nebo menší chodbičkou rovnou do kuchyně (8,62m2). Z vedlejší chodby vstupujete do dětského pokoje (8,14m2) a ložnice (15,03m2), dále do koupelny se sprchovým koutem (2,80m2) a toalety (0,98m2). Celá předsíň má 13,04 m2 . Byt je bez balkonu s krásným výhledem na vzrostlé stromy a zeleň ve vnitrobloku. Součástí bytu jsou 2 sklepní koje o velikosti 2,20 m2. Celý byt je velmi světlý, tichý a působí klidným dojmem. Bytový dům prošel částečnou rekonstrukcí, při niž došlo k výměně oken za plastová, zateplení fasády, nové stoupačky, výtah a poštovní schránky. Nemovitost je vhodná nejen pro seniory, ale především pro mladé rodiny z důvodu veškeré občanské vybavenosti, tzn. škola, školka, obchody, restaurace, zdravotní středisko i autobus. V dosahu pár minut chůze je příjemná cyklostezka podél Vltavy s příjemným posezením i hřišti pro děti. Autem jsou v dosahu 20km České Budějovice. V případě zájmu zajistíme výhodné financování našimi finančními poradci. Ráda Vás touto nemovitostí provedu a zodpovím veškeré dotazy, neváhejte mne kontaktovat. Číslo zakázky N85582 Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85582.

1 500 000

Nabízíme k prodeji 2 bytové jednotky (5+kk, užitná plocha 125 m2) v rodinném domě v oblíbené lokalitě pro bydlení Srubec (U Pilota), České Budějovice. Byty jsou řešeny jako dvojdomek, vždy tvoří celek přesto, že jsou každý samostatnou bytovou jednotkou s vlastní zahradou a se dvěma parkovacími místy. Patrový (dvoupodlažní) dům o dvou bytových jednotkách nabízí klidné místo s výjimečným výhledem. Půdorys a dispozice bytu poskytne dostatek místa a soukromí pro celou rodinu. V přízemí naleznete vstupní halu se zádveřím, ložnici - pokoj, WC se sprchou a srdce domu - prostorný obývací pokoj se vstupem na letní terasu. V obývacím pokoji bude připravena elektřina a odpady na kuchyni. Schodištěm s plovoucí podlahou ve standardu se dostanete do prvního patra domu, kde naleznete 3 prostorné pokoje, šatnu v zázemí ložnice, koupelnu s vanou a technickou místnost. Výhodou koupelny je vlastní okno, které poskytne dostatek denního světla a možnost přirozeného větrání. Byty budou předány v 12/2021 včetně dokončeného interiéru (podlahy, dveře, zárubně, sanita, koupelna, WC, zásuvky a vše kompletně vymalované) bez svítidel, nábytku a kuchyně. V ceně domu bude v rámci exteriéru připraveno parkovací stání pro 2 automobily, 2 nezámrzné kohouty ke každému bytu, zpevněná plocha - terasa bez pergoly a zeď mezi jednotlivými terasami. V ceně domu není oplocení. V bytech bude instalováno podlahové vytápění, jako zdroj tepla slouží plynový kotel, který je v ceně bytu. Lokalita Srubec poskytne veškerou potřebnou občanskou vybavenost (škola, školka, doktor, pošta, obchod, MHD, apod.), dále představuje strategicky výhodnou pozici v rámci města České Budějovice (10 min. autem do centra) a navíc nabízí bydlení poblíž přírody pro váš aktivní odpočinek. V případě zájmu o toto výjimečné místo pro bydlení mne kontaktuje pod číslem zakázky: 85546. V rámci prodeje zajistíme pro Vás výhodné financování. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85546.

6 995 000

Nabízíme k prodeji dům o dvou bytových jednotkách (každá 5+kk, užitná plocha 125 m2) v oblíbené lokalitě pro bydlení Srubec (U Pilota), České Budějovice. Jedná se o dvojdomek, každá jednotka má zahradu a dvě parkovací místa. Domy nabízí klidné místo s výjimečným výhledem. Půdorys a dispozice bytu poskytne dostatek místa a soukromí pro celou rodinu. V přízemí naleznete vstupní halu se zádveřím, ložnici - pokoj, WC se sprchou a srdce domu - prostorný obývací pokoj se vstupem na letní terasu. V obývacím pokoji bude připravena elektřina a odpady na kuchyni. Schodištěm s plovoucí podlahou ve standardu se dostanete do prvního patra domu, kde naleznete 3 prostorné pokoje, šatnu v zázemí ložnice, koupelnu s vanou a technickou místnost. Výhodou koupelny je vlastní okno, které poskytne dostatek denního světla a možnost přirozeného větrání. Byty budou předány v 12/2021 včetně dokončeného interiéru (podlahy, dveře, zárubně, sanita, koupelna, WC, zásuvky a vše kompletně vymalované) bez svítidel, nábytku a kuchyně. V ceně domu bude v rámci exteriéru připraveno parkovací stání pro 2 automobily, 2 nezámrzné kohouty ke každému bytu, zpevněná plocha - terasa bez pergoly a zeď mezi jednotlivými terasami. V ceně domu není oplocení. V bytech bude instalováno podlahové vytápění, jako zdroj tepla slouží plynový kotel, který je v ceně bytu. Lokalita Srubec poskytne veškerou potřebnou občanskou vybavenost (škola, školka, doktor, pošta, obchod, MHD, apod.), dále představuje strategicky výhodnou pozici v rámci města České Budějovice (10 min. autem do centra) a navíc nabízí bydlení poblíž přírody pro váš aktivní odpočinek. V případě zájmu o toto výjimečné místo pro bydlení mne kontaktuje pod číslem zakázky: 85714. V rámci prodeje zajistíme pro Vás výhodné financování. Uvedená cena platí pro jednu bytovou jednotku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85714.

6 995 000

Nabízíme k prodeji dům o dvou bytových jednotkách (každá 5+kk, užitná plocha 125 m2) v oblíbené lokalitě pro bydlení Srubec, České Budějovice. Jedná se o dvojdomek, každá jednotka má zahradu a dvě parkovací místa. Domy nabízí klidné místo s výjimečným výhledem. Půdorys a dispozice bytu poskytne dostatek místa a soukromí pro celou rodinu. V přízemí naleznete vstupní halu se zádveřím, ložnici - pokoj, WC se sprchou a srdce domu - prostorný obývací pokoj se vstupem na letní terasu. V obývacím pokoji bude připravena elektřina a odpady na kuchyni. Schodištěm s plovoucí podlahou ve standardu se dostanete do prvního patra domu, kde naleznete 3 prostorné pokoje, šatnu v zázemí ložnice, koupelnu s vanou a technickou místnost. Výhodou koupelny je vlastní okno, které poskytne dostatek denního světla a možnost přirozeného větrání. Byty budou předány v 12/2021 včetně dokončeného interiéru (podlahy, dveře, zárubně, sanita, koupelna, WC, zásuvky a vše kompletně vymalované) bez svítidel, nábytku a kuchyně. V ceně domu bude v rámci exteriéru připraveno parkovací stání pro 2 automobily, 2 nezámrzné kohouty ke každému bytu, zpevněná plocha - terasa bez pergoly a zeď mezi jednotlivými terasami. V ceně domu není oplocení. V bytech bude instalováno podlahové vytápění, jako zdroj tepla slouží plynový kotel, který je v ceně bytu. Lokalita Srubec poskytne veškerou potřebnou občanskou vybavenost (škola, školka, doktor, pošta, obchod, MHD, apod.), dále představuje strategicky výhodnou pozici v rámci města České Budějovice (10 min. autem do centra) a navíc nabízí bydlení poblíž přírody pro váš aktivní odpočinek. V případě zájmu o toto výjimečné místo pro bydlení mne kontaktuje pod číslem zakázky: 85713. V rámci prodeje zajistíme pro Vás výhodné financování. Uvedená cena platí pro jednu bytovou jednotku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85713.

6 995 000

Nabízíme prodej hrubé stavby rodinného domu na vašem vlastním pozemku. Dispozice domu 5+KK s užitnou plochou 120 m2. V přízemí se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyní a koupelna s WC a sprchovým koutem. V prvním patře domu se nachází 3 pokoje a koupelna s WC a s vanou. Více pro představu na vizualizaci a v půdorysu domu. Rodinný dům předáme v provedení hrubé stavby = postavený dům (přízemí, podkroví) bez střešní krytiny, tzn. včetně střešní fólie a střešních latí. Střecha je připravena pokládce střešní krytiny. Dům je bez oken - pouze okenní otvory. V ceně domu není základová deska. Dům je po dokončení nízkoenergetickou stavbou B. Hrubou stavbu prodává a provádí certifikovaná firma, která se stavbou dřevostaveb zabývá více než 15 let. Veškeré další informace a podrobnosti o realizaci stavby domu vám upřesníme s majitelem firmy. Konzultace možná kdykoli. Realizaci lze předpokládat do 3 měsíců, momentálně máme jeden dům na skladě. Stavební povolení si vyřizuje zákazník sám na vlastní náklady. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N82146.

1 200 000

Exklusivně nabízíme prodej pozemku o celkové rozloze 7456 m2 v obci Hosín v těsné blízkosti Českých Budějovic. Pozemek se nachází bezprostředně nad obcí Hrdějovice po pravé straně v kopci. Na dosah má výhled na obec Hosín a České Budějovice. V současné době je pozemek vedený jako orná půda. Pozemek doporučujeme pro dlouhodobou investici, obec ho plánuje převést na pozemek stavební s výhledem několika let. Obec Hosín nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost (obchod, školka, škola do 5. třídy, zastávka MHD, potraviny, atd.) a klidné zázemí pro život s okolní přírodou, a přesto v těsné blízkosti krajského města, které nabízí nepřeberné možnosti především v oblasti pracovních příležitostí a kulturního vyžití. Pro více informací uvádějte č.z.: 83246. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N83246.

235 za m2

© Copyright 2020 Realitní makléř | Klára Šašková

Vytvořili v: